Середа, 18.10.2017, 00:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 176
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Законодательные и нормативные акты УкраиныГоловна » 2012 » Січень » 24 » “Космос. Людина. Духовність”
14:05
“Космос. Людина. Духовність”
Відповідно до Положення про обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність», затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 16.06.2011 року № 435-НО «Про затвердження Положення про обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність», зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області 23.06.2011 р. за № 89/1668 та плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2012 рік з метою пошуку та розвитку юних талантів й обдарувань творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності оголошено конкурс  «Космос.Людина.Духовність» для учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Умови проведення обласного заочного конкурсу «Космос. Людина. Духовність»
 Обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність» (далі Конкурс) проводиться з метою пошуку та розвитку юних талантів й обдарувань творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя, розвитку юних талантів й обдарувань творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності. Конкурс покликаний забезпечити залучення школярів до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризацію в Україні наукових і технічних досягнень в освоєнні космосу
Основними завданнями Конкурсу є:
забезпечення підтримки творчої молоді;
 створення сприятливих умов для інтелектуального, духовного та творчого розвитку учнівської молоді, задоволення її освітніх потреб, інтересів та здібностей до науково-експериментальної, дослідницької, техніко-конструкторської, художньої та інших видів позашкільної діяльності;
відбір кращих робіт для участі у Всеукраїнському колоквіумі "Космос. Людина. Духовність ” у м. Ужгород (вересень-жовтень 2012 року).
Організаторами Конкурсу є управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Учасники Конкурсу Учасниками Конкурсу можуть бути учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Порядок проведення та зміст Конкурсу Конкурс проводиться в заочній формі 1березня по 30 квітня 2012 року.
 До розгляду на Конкурсі приймаються доповіді, проекти, зразки приладів та технічні моделі за напрямками:
 - «Космос у лабораторії» (фізичне, математичне або комп’ютерне моделювання цікавих об’єктів і явищ);
 - «Крізь простір і час» (нетрадиційні способи переміщення та передачі інформації у ή-вимірному просторі);
 - «Твої можливості, людино» (медико-біологічні та психологічні аспекти прихованих можливостей людського організму на межі виживання та поведінка людини в екстремальних умовах стихії, війни, екологічної катастрофи, космічного польоту тощо);
- «Українці в космосі» (історія, сьогодення участі України в Міжнародному процесі освоєння космічного простору з економічної, технічної та стратегічної точки зору);
 - «Суперкнига» (письмові пам’ятки, теорії, наукові відкриття, що зберегли свою актуальність протягом віків); - «Кінець світу» (наукові тлумачення на основі вірогідності версій про можливі варіанти розвитку людської цивілізації);
- «Лицар духу» (видатні особи, що зробили внесок у формування духовності та сучасної наукової картини світу);
 - «Краса врятує світ» (космічна тематика у живописі, літературі, театрі, музиці та аналіз її наукового підгрунтя).
 Для організації та проведення Конкурсу створюється оргкомітет та журі, склад яких затверджується наказом управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.
 
 (Додаток 1); - науково-дослідницька робота обсягом до 20 сторінок друкованого тексту та тези роботи в друкованому вигляді та обов’язково на електронних носіях (CD). Робота має бути побудована за певною структурою. Основними її елементами в порядку розташування є: титульний аркуш (Додаток 2), тези (Додаток 3), зміст, вступ, основна частина, список використаних джерел, додатки. Переможці конкурсу будуть направлені для участі у Всеукраїнському Колоквіумі "Космос. Людина. Духовність”. Науково-дослідницькі роботи, зняті з мережі Internet та роботи, надіслані на Конкурс пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть.
Вимоги до оформлення конкурсних po6іт
Конкурсні роботи виконуються державною мовою. У науково-дослідницькій роботі необхідно розкрити ідею роботи або принцип дії пристрою, що розробляється, зміст творчої частини розробки, обґрунтувати важливість задач.
При підготовці науково-дослідницької роботи пропонується наступна схема висвітлення:
 - історія питання;
 - попередні розробки з даної проблеми;
 - недоліки вже існуючих теорій, концепцій, конструкцій, технологічних процесів, методик і т.п.;
- суть пропозиції, ідея автора;
- переваги над існуючими теоріями, зразками, методиками;
- можливість реалізації пропонованої ідеї;
 - список використаної літератури.
Обсяг науково-дослідницької роботи встановлюється до 20 сторінок друкованого тексту. Технічне оформлення матеріалів, які подаються на конкурс. Комп’ютерний набір: текстовий редактор Word, шрифт 14, Times New Roman, через 1,5 інтервали, з одного боку білого паперу формату А-4. Всі береги (поля) - 20 мм. Текстова частина – чорного кольору. Всі сторінки, враховуючи ілюстрації та додатки, нумеруються. Першою сторінкою вважається титульна, на якій цифра 1 не ставиться. Підведення підсумків конкурсу та критерії оцінювання Науково-дослідницькі роботи оцінюються за наступними критеріями: оригінальність ідеї – 20 балів; актуальність - 25; теоретичне та практичне значення роботи - 20; обґрунтованість висновків власного дослідження – 25; стиль, грамотність, якість оформлення – 10. Максимальна кількість балів 100. Переможці обласного заочного конкурсу «Космос. Людина. Духовність.» нагороджуються дипломами управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації відповідних ступенів, рекомендуються до участі у Всеукраїнському колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність» у м. Ужгороді.
Переглядів: 1746 | Додав: Sosnyak | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Час
Форма входу
Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Архів записів
Пошук
Інтернет-сервіси