Про участь членів МАН Старосинявської районної філії в ІІ етапі Всеукраїнськогоу науково-дослідних робіт учнів членів МАН - 20 Грудня 2011 - Освітній портал Старосинявщини

П`ятниця, 09.12.2016, 13:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 169
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання




Законодательные и нормативные акты Украины



Головна » 2011 » Грудень » 20 » Про участь членів МАН Старосинявської районної філії в ІІ етапі Всеукраїнськогоу науково-дослідних робіт учнів членів МАН
15:35
Про участь членів МАН Старосинявської районної філії в ІІ етапі Всеукраїнськогоу науково-дослідних робіт учнів членів МАН
В пятницю 16 грудня відбувся І етап конкурсу-захисту творчих робіт учнів членів МАН.

На відділенні Історія переможцями стали :
на секції історія України -Лаговська Діана Вадимівна учениця 10 класу Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст. н.к. Красноступ М.М.;
 всесвітня історія -Малявко Наталія Станіславівна учениця 11 Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст, н.к. Поліщук А.С.;
 
археологія  - Праворський Сергій Анатолійович учень 10класу Пасічнянського НВК, н.к. Русий І.П.; 
історичне краєзнавство - Собур Світлана Вікторівна учениця 10 класу Старосинявського НВК , н.к. Собур О.В.;
На відділенні Філософія та суспільствознавство на секції Релігієзнавство та історія релігіїІ - Колощук Ірина Володимирівна учениця 10 класу Паплинецької ЗОШ І-ІІІ ст. н.к. Жураківський В.П.; 
На відділення Наука про землю на секції Географія та ландшафствознавство - Сорока Костянтин Валерійович учень 11 класу Старосинявського НВК , Харабара Н.Г.;
Геологія та геологія мінералів - Марценюк Олег Юрійович учень 9 класу Пасічнянськог НВКн.к. Кривицька Г.М.;  
 На відділенні Хімія та біологія секції психологія - Дудчак Діана Вікторівна учениця 11 класу Пасічнянського НВК, н.к. Луценко В.П.; 
 На відділенні Загальна біологія секції  біологія -  Підгорна Інга Юріївна учениця 10 класу Пасічнянського НВК , н.к. Глущак Н.Н.; 
Екологія та аграрні науки  секція агрономія - Поворознік Марія Сергіївна учениця 10 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. н.к. Кравчук О.А.;
На відділенні Філологія та мистецтвознавство секція українська   - Щур  та Ольга Сергіївна учениця 10 класу, н.к.Прокопова Н.І.; 
секції фольклористика   - Грицева Анастасія Василівна учениця 11 класу Старосинявського НВК, н.к. Лукащук Н.А.;
секції українська мова - Антонюк Вікторія Володимирівна учениця 11 класу Пилявської ЗОШ І-ІІІ ст. н.к. Свинарик І.А.;
 На відділенні математика  секція  математика  - Міщишина Катерина Олександрівна учениця 11 класу Пасічнянського НВК , н.к. Міщишина Н.М.;
секції прикладна математика  -  Богомол Олексій Юрійович учень 9 класу Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст. н.к. Богомол Н.В.; 
секції математичне моделювання - Гноянко Богдан Володимирович учень 10 класу Старосинявського НВК , н.к. Гноянко А.М.;
 На відділенні комп’ютерні науки  секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми -  Патлань Уляна Олександрівна учениця 11 класу Заліссянської ЗОШ І-ІІІ ст. н.к. Патлань О.Л. 
Переглядів: 379 | Додав: Sosnyak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Час
Форма входу
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту
Архів записів
Пошук
Інтернет-сервіси