Vivat 2016 - 2 Червня 2016 - Освітній портал Старосинявщини

Неділя, 11.12.2016, 11:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 171
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання




Законодательные и нормативные акты Украины



Головна » 2016 » Червень » 2 » Vivat 2016
10:32
Vivat 2016

                                                   

         Першого червня у Старосинявському Будинку культури відбулася щорічна мистецько-освітянська акція «Віват».

          На святі  відзначили учнів та вихованців, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських, обласних та районних етапів  олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. А також відзначили наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним як найкраще.

        Гордість за молоду творчу еліту району розділили також гості свята:

  • Світлана Віталіївна Лакуста –  заступник з питань діяльності виконавчих органів Старосинявської селищної ради

  • Юрій Васильович Гурин – перший заступник голови Старосинявської районної державної  адміністрації

  • Аліса Іванівна Міщишина  – керуюча справами Старосинявської районної ради

  • Олександр Миколайович Пузирук – начальник відділу освіти, молоді,  спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

  • Михайло Володимирович Хабоша  – начальник відділу освіти, молоді і спорту Старосинявської районої державної адміністрації

  • Олександр Ілларіонович Крот – директор приватного  сільськогосподарського підприємства «Обрій» с. Теліжинці.

  • Василь Володимирович Процюк – директор сільськогосподарського кооперативу «Воля» с. Цимбалівка.

  • Анатолій Андрійович Сопрук – директор селянсько-фермерського господарства «Поділля» Стара Синява.

  • Роман Романович Марценюк – керівник Старосинявської філії приватного акціонерного товариства «Райз - Максимко» с. Паплинці.

  • Олександр Степанович Юзва – директор державного підприємства дослідного господарства «Пасічна» с. Пасічна.

  • Приватні підприємці Старої Синяви – Олександр Сергійович Гноянко, Олег Іванович Лучіцький, Валентин Вікторович Дроздовський, Віталій Олександрович Дроздовський.

     До вітального слова та для вручення сертифікатів, районних премій  призерам Всеукраїнських та обласних етапів олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН та обласних етапів гуманітарних конкурсів було запрошено Олександра Миколайовича Пузирука – начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

     До вітального слова та для вручення сертифікатів, районних премій  переможцям районного етапу олімпіад з базових дисциплін, районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН та районних етапів гуманітарних конкурсів було запрошено Юрія Васильовича Гурина – першого заступника голови Старосинявської районної державної  адміністрації.

     До вітального слова та для вручення сертифікатів, районних премій  за особливий вияв творчого таланту та вагомий внесок у піднесення іміджу району було запрошено Світлану Віталіївну Лакусту –  заступника з питань діяльності виконавчих органів Старосинявської селищної ради.

    До вітального слова та для вручення сертифікатів, районних премій  переможцям та призерам Всеукраїнських, обласних спортивних змагань було запрошено  Алісу Іванівну Міщишину  – керуючу справами Старосинявської районної ради.

    До вітального слова та для вручення подяк  за високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення освіти району було запрошено Хабошу Михайла Володимировича – начальника відділу освіти, молоді та спорту Старосинявської районної державної адміністрації.

Чудовий настрій на святі підтримували своїми творчими здібностями Гашинська Олена,  Наталія Маринчак,  Єлизавета Фігурел,  Дарина Гингазова,  Наталія Федорчук,  Вікторія Голощук, вокальна група Старосинявської дитячої музичної школи, а також у подарунок прозвучала пісня від працівників Будинку культури.

 

На закінчення до Дня захисту дітей в подарунок усі діти отримали морозиво.

Обдаровані діти району

Переглядів: 100 | Додав: sanokcana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Час
Форма входу
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
Архів записів
Пошук
Інтернет-сервіси